Projekt ekologiczny „Uczniowskie przygody ze światem przyrody” podsumowany!

14 czerwca na terenie szkoły w obecności zaproszonych Gości, uczniów, rodziców i pozostałych członków rodzin podsumowaliśmy projekt ekologiczny realizowany w ciągu całego roku szkolnego 2014/2015, współfinansowany przez WFOŚiGW w Łodzi i Gminę Galewice.

Zaproszeni Goście i cała społeczność szkoły obejrzeli okolicznościowy program artystyczny pełen przyrodniczych akcentów, a później prezentację multimedialną podsumowującą działania podejmowane w ramach projektu.

Piękna pogoda sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu, więc nie brakowało chętnych do udziału w konkursach. Tej części imprezy przewodziło hasło „w zdrowym ciele, zdrowy duch.”                        W międzyczasie można było skosztować przepysznych ciast (upieczonych przez nieocenione Mamy) i zjeść kiełbaskę z grilla (fachowo obsługiwanego przez Tatusiów).

Panu Jerzemu Karszni - Przewodniczącemu Rady Gminy Galewice, Panu Wójtowi naszej gminy - Marianowi Wojcieszakowi oraz zaproszonym Gościom serdecznie dziękujemy za przybycie, życzliwość i ciepłe słowa, będące najlepszym drogowskazem na przyszłość.

Dziękujemy Radzie Rodziców za poczęstunek oraz przepyszne ciasto!

Dziękujemy również Państwu Czesławie i Lechosławowi Jeżykowskim – za wsparcie finansowe naszej szkoły.

Projekt ekologiczny „Uczniowskie przygody ze światem przyrody” podsumowany!